Movies
Ratings
1111
The Gray ManRated ★ 3.0
The Shadow's EdgeRated ★ 2.5- HumintRated ★ 2.0
HavocRated ★ 1.5
The People UpstairsRated ★ 2.5
Land of HappinessRated ★ 2.5
The ChildeRated ★ 3.0
War MachineRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5
PolarRated ★ 2.0
BrickRated ★ 2.0
Demon CityRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 1.5
Kraven the HunterRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 2.0- Murder ReportRated ★ 2.0
MorbiusRated ★ 2.0
DownsizingRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.5