Movies
Ratings
130
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Project XRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 4.0