Movies
Ratings
100
The UnjustRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The PiperRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0