Movies
Ratings
1013
To LiveRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 2.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
NebraskaRated ★ 3.5
That Day, on the BeachRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The EelRated ★ 4.5
Winter's BoneRated ★ 3.0
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 3.5
Under the Hawthorn TreeRated ★ 3.0
Official CompetitionRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.5