Movies
Ratings
83
The Foul KingRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
The Quiet FamilyRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
PoltergeistRated ★ 3.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 3.5
The Boy and the WorldRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 4.5
Pom PokoRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.0