Titles you rated
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
The AuditorsRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.5