Titles you rated
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
Korean Hostel In SpainRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
With YouRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 5.0
Ristorante CoreanoRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Spring WaltzRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
My Golden LifeRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 3.5