Series
Ratings
285
2021 Summer Drama Collage: Monster MansionRated ★ 2.5
Pokémon: Mewtwo ReturnsRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Magical Girl Lyrical Nanoha StrikerSRated ★ 4.0
Magical Girl Lyrical NanohaRated ★ 5.0
Magical Girl Lyrical Nanoha A`sRated ★ 4.5
The Good Bad MotherRated ★ 3.5
Only One PersonRated ★ 3.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0- Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch PureRated ★ 5.0
- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 3.5