Movies
Ratings
163
TarRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5