Titles you rated
Peaky BlindersRated ★ 4.5
BootsRated ★ 4.5
As You Stood ByRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 5.0
Special Ops: Lioness Season 1Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.5
Doctor ChaRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5