Series
Ratings
156
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
The Resident Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
- Knowledge Channel eRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Save Me Season 2Rated ★ 3.0
Save MeRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 1.5
City HunterRated ★ 3.0
RememberRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0