Series
Ratings
363- Miss Night and DayRated ★ 2.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.5
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Gangsta.Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Hitorijime My HeroRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
SUPER LOVERSRated ★ 2.5
WakakozakeRated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.5
Minato's LaundromatRated ★ 3.5