Movies
Ratings
328
CocoRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Vantage PointRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 3.5