Titles you rated
Inspiring GenerationRated ★ 1.0
GiantRated ★ 1.5
Yong PalRated ★ 1.0
PunchRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Five EnoughRated ★ 0.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
RememberRated ★ 1.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 2.0
MisaengmulRated ★ 1.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
LastRated ★ 3.0