Movies
Ratings
165
Lights OutRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 2.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5