Series
Ratings
12
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 1.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0