Series
Ratings
157
BootsRated ★ 5.0
UnorthodoxRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
A Good Day to be a DogRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 3.5
Behind Every StarRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 5.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 5.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
The Future Diary Season 1Rated ★ 3.0