Series
Ratings
41
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
The Crowned ClownRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
PastaRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
49 DaysRated ★ 4.5