Movies
Ratings
304
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Another YearRated ★ 4.5
Central StationRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.5
The CardinalRated ★ 3.5
Quo VadisRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Night and DayRated ★ 3.0
Like You Know It AllRated ★ 3.0