Movies
Ratings
625
Legend of the Red DragonRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Forbidden City CopRated ★ 1.5
From Beijing with LoveRated ★ 3.5
Love on DeliveryRated ★ 4.5
Seven ChancesRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Return of the One-Armed SwordsmanRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.0
BorderRated ★ 2.5
JokerRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0