Titles you rated
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5