Series
Ratings
31
D.P. Season 2Rated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 2.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 2.5
Designated SurvivorRated ★ 3.0
KiddingRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0