Movies
Ratings
1070
After YangRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
CureRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Kids ReturnRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 4.5
Not Quite Dead YetRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0