Series
Ratings
77
UnnaturalRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.5
Gurren LagannRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 2.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5