Series
Ratings
55
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5