Series
Ratings
20- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0