Series
Ratings
34
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Mr. BeanRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 0.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Fear the Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0