Series
Ratings
68
DuelRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 2.5