Series
Ratings
99
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
The Alienist Season 1Rated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.5
Lie to MeRated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
ArgonRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
24Rated ★ 3.0
24Rated ★ 4.0