Movies
Ratings
1342
The HousemaidRated ★ 4.5
New NormalRated ★ 3.0
Bad Times at the El RoyaleRated ★ 4.0
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 4.0
Life-SizeRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Janet PlanetRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
The Old WaysRated ★ 2.5
Black Phone 2Rated ★ 4.5
Jingle Bell HeistRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 0.5
MaterialistsRated ★ 4.0
HereticRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Blair WitchRated ★ 2.5
CopycatRated ★ 4.0