Series
Ratings
47
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0
High KickRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0- Money's Warfare: The OriginalRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.0
Three DaysRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5