Series
Ratings
85
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
9 Months that Made YouRated ★ 3.0