Series
Ratings
29
Another Miss OhRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0