Series
Ratings
396
BAKI-DOURated ★ 2.5
Twilight of the GodsRated ★ 2.5
One Piece Season 2Rated ★ 3.5
Darwin's GameRated ★ 2.5
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 2.5
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 2.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.0- Death ParadeRated ★ 2.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 2.5
Backstabbed in a Backwater Dungeon: My Trusted Companions Tried to Kill Me, But Thanks to the Gift of an Unlimited Gacha I Got LVL 9999 Friends and Am Out For Revenge on My Former Party Members and the WorldRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
Steins;Gate 0Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5