Series
Ratings
70
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0