Series
Ratings
238
MonkRated ★ 4.0
MonkRated ★ 3.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.5
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Glass HeartRated ★ 1.5
Dept. QRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- History of ScruffinessRated ★ 3.5
The Recruit Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0