Titles you rated
Foundation Season 2Rated ★ 4.5
The Chosen Season 5Rated ★ 4.5
The Chosen Season 4Rated ★ 4.5
The Chosen Season 3Rated ★ 4.5
The Chosen Season 2Rated ★ 4.5
The Chosen Season 1Rated ★ 4.5
The Buccaneers Season 2Rated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
Prime TargetRated ★ 3.0
Silo Season 2Rated ★ 3.0
DisclaimerRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
Trying Season 4Rated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 5.0