Series
Ratings
100- Mr. QRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Glass SlippersRated ★ 3.0- Star in My HeartRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 2.5
Six SiblingsRated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.0- First LoveRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 3.0
TomatoRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 3.0
Dead SetRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 3.0