Series
Ratings
63
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 2.5
The Spring Day of My LifeRated ★ 3.5