Movies
Ratings
15
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
The Time MachineRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0