Movies
Ratings
894
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 1.0
The ClientRated ★ 4.0
NowhereRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 1.0
BrickRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 1.5
UprisingRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0