Series
Ratings
125
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
PlutoRated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Violet EvergardenRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Street Food Fighter 2Rated ★ 4.5
Street Food FighterRated ★ 4.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0