Series
Ratings
53
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5