Titles you rated
OverlordRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.5- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0