Titles you rated
YoungerRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Mary & GeorgeRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0