Titles you rated
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5- Rainbow RomanceRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0- FamilyRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.5
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Idle MermaidRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.5
Cain and AbelRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 4.0