Series
Ratings
30- The FrogRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
I Don't Love You YetRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0