Movies
Ratings
214
The MartianRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The Art of SeductionRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 5.0
2012Rated ★ 2.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Sleepy HollowRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
SpawnRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.0
Fast FiveRated ★ 3.0