Movies
Ratings
74
PandoraRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0