Movies
Ratings
200
The GodfatherRated ★ 4.5
The GraduateRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 5.0
You're NextRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0- DOMRated ★ 3.0
My Eleventh BrotherRated ★ 4.0- NABANG SPARKRated ★ 3.0
White NightRated ★ 5.0
Tokyo FamilyRated ★ 4.0
A hot roofRated ★ 5.0
Mapado 2Rated ★ 4.0
RageRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.5
Shadows in the PalaceRated ★ 3.5